İptal Şartları

İptal Şartları

REZERVASYON İPTALİ ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

Hesabımıza yatırılan, villa/apart bedelinin ön ödeme miktarı (EFT ile, veya Havale ile, veya Kredi Kartı ile ’tek çekim veya taksitli’, veya Peşin Olarak, veya Mail Order ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, villaya/aparta giriş tarihinize 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde, ön ödeme ücretinizin tamamı yanacaktır, çünkü bu ödemenin tamamı villa/apart sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan miktarı, villaya/aparta girişte peşin olarak tarafımıza ödemeniz gerekmektedir. Eğer villaya/aparta giriş tarihinize 60 gün arası bir süre kala rezervasyonunuzu iptal ettirmek isterseniz, geri kalan ödeme tutarının % 100 ’i müşteriden tahsil edilir. Eğer rezervasyon iptali eve giriş tarihinden 60 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya/aparta giriş yapılmaz ise ve villada/apartta hiç konaklama olmaz ise geri kalan ödeme tutarının tamamı müşteriden tahsil edilir.

Covid-19 ( Corona Virüs ) gibi Küresel salgınlar nedeniyle iptal edilmesi gereken bütün rezervasyonlar da  ön ödemenizin tamamı iade edilebilmektedir.

Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, villa/apart bedelinin tamamını Kalkan Villa.com.tr'ye 'na ödemesi durumunda (EFT ile, veya Havale ile, veya Peşin Olarak) ödeme yaptığı andan itibaren, villaya/aparta 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin % 100'ü (Yüzde Yüzü)  yanacaktır. Eğer 60 günden önceki iptallerde ,%35 'lik ücretin geri ödemesi yapılmayacaktır. Çünkü konaklama tarihine çok az bir süre kalmıştır, bu nedenle başka bir müşteriye kiralanma ihtimali çok düşüktür. Eğer rezervasyon iptali, eve giriş tarihinden 60 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya/aparta giriş yapılmaz ise ve villada/apartta hiç konaklama olmaz ise ödenmiş olan tutarın hiç bir kısmı müşteriye geri ödenmez.

 

Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun Kalkanvilla.com.tr tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve ’mücbir sebepler’ maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

 

WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
ÖzellikVilla Flower GedikVilla Patara MakbaraVilla Aşıyan Patara
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz